Logo Pracuj.pl

Dyrektor Sprzedaży e-commerce

EUROELECTRONICS.EU sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

umowa o pracę
15 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
20 000
netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie i realizacja polityki handlowej w dziale e-commerce na wszystkich podległych rynkach
  • Zarządzanie zespołem kierowników oraz zespołem handlowców
  • Efektywne zlecanie zadań i stały monitoring poziomu ich realizacji
  • Zarządzanie i kontrola budżetu kosztowego
  • Nadzór operacyjny nad realizacją celów sprzedażowych we wszystkich kanałach e-commerce
  • Rozwój zespołu handlowego: rozwój kompetencji zespołu sprzedażowego, rekrutacja nowych pracowników
  • Wytyczanie standardów i ocena efektywności pracy podległego teamu
  • Monitorowanie zmian na rynkach, inicjowanie usprawnień oraz optymalizacja procesów
  • Dbanie o morale zespołu
  • Zgłaszanie I opisanie potrzebnych narzędzi do systemu (dla programistów)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub udokumentowane osiągnięcia w sprzedaży i analizie rynku e-commerce Polska/Europa/USA
  • Udokumentowana znajomość platform sprzedażowych w Polska/Europa/USA - Amazon, eBay, inne

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programowania
  • Znajomość programu Excel w stopniu zaawansowanym
  • Umiejętność osiągania celów i motywowania pracowników
  • Systematyczność, komunikatywność
  • Znajomość platformy Bitrix, Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads, Instagram Ads, Shopify
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie
  • Znajomość drugiego języka - niemiecki lub inny będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Czas pracy: 8 godzin dziennie - nienormowany
  • Praca stacjonarna przez okres minimum 3 m-c, potem z zależności od osiąganych wyników możliwość pracy hybrydowej
  • Pakiet sportowy, pakiet medyczny, posiłki (dofinansowanie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

EUROELECTRONICS.EU sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma EUROELECTRONICS.eu Sp z oo Sp k (Centrumelektroniki Sp J) zajmujemy się produkcją , sprzedażą oraz logistyką w całej Europie Turcja i USA. Aktualny wolumen to około 1 000 000 przesyłek rocznie. Firma notuje coroczne dwycyfrowe wzrosty dzięki nieszablonowemu podejściu do tematu. Łącząc w sobie wszystkie kluczowe elementy jesteśmy bardzo konkurencyjni, otwarci na nowe wyzwania i przełamywanie następnych barier.

Dyrektor Sprzedaży e-commerce, mazowieckie