Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży Eksportowej

Klient Pracuj.pl

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • udział w przygotowaniu i realizacji strategii sprzedażowej na rynkach eksportowych

  • aktywne pozyskiwanie Klientów, utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji biznesowych

  • tworzenie struktury sprzedażowej

  • aktywny udział w tworzeniu strategii wejścia na nowe rynki zbytu, nowych kanałów dystrybucji, budowanie nowych nóg biznesowych

  • ocena rozwoju nowych możliwości sprzedażowych dla produktu/ usługi/ działu

  • koncentracja na osiągnięciu (utrzymaniu i zwiększaniu) obrotów i ich rentowności

  • efektywne zarządzanie podległym działem i zespołem

  • projektowanie i realizacja budżetu sprzedażowego oraz budżetu podległego działu

  • przygotowywanie wymaganych analiz i raportów dotyczących obszaru sprzedaży

  • analizowanie i przewidywanie sytuacji problemowych oraz znajdowanie odpowiednich rozwiązań

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • umiejętność sprawnego zarządzania pracą zespołów ludzkich

  • wiedza o finansowych aspektach zarządzania (w tym budżetowania)

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej, umiejętność podejmowania decyzji planowania zasobów niezbędnych do realizacji projektu oraz efektywnej organizacji pracy

  • umiejętność efektywnego analizowania i rozwiązywania problemów

  • nastawienie na efektywne i konsekwentne osiąganie celów – odwaga i determinacja biznesowa

  • umiejętność modelowania procesów, definiowania celów i dekomponowania ich na cele zespołów oraz cele indywidualne

  • dokładność, wnikliwość, odpowiedzialność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania

  • ciekawą, pełna wyzwań pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.