Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży

UNIREST OLIWA Sp. z o.o. Sp.k. O firmie

  • aleja Grunwaldzka 507
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

UNIREST OLIWA Sp. z o.o. Sp.k.

aleja Grunwaldzka 507

Gdańsk

Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa to hotel ze 101. pokojami, położony w malowniczej okolicy Parku Oliwskiego, a także w niedalekiej odległości od centrum biznesowego.

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Dyrektor Sprzedaży będzie odpowiedzialny za przygotowanie i realizację budżetu sprzedażowego dla wszystkich segmentów hotelowych poprzez aktywne poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych, partnerów handlowych oraz poprzez wspieranie współpracowników hotelu w działaniach dążących do osiągnięcia wyznaczonych celów sprzedażowych.

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie budżetu sprzedaży oraz wdrażanie przyjętej polityki sprzedażowej na dany rok
  • Wdrożenie skutecznej strategii pozyskiwania nowych klientów oraz partnerów handlowych
  • Aktywne wsparcie działań sprzedażowych pozostałych pracowników hotelu
  • Opracowanie, wdrażanie i kontrolowanie wszystkich działań marketingowych i promocyjnych hotelu, spójną ze strategią marketingowa sieci
  • Nadzór nad przygotowaniem kalkulacji ofert, kontraktów oraz bieżące monitorowanie ich realizacji
  • Budowanie i utrzymanie dobrych i trwałych relacji biznesowych z klientami i partnerami hotelu
  • Dbanie o zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta zgodnie ze standardami sieci
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku i umacnianie pozycji firmy na rynku
  • Uczestnictwo w targach, imprezach branżowych oraz eventach promujących hotel
  • Codzienna ścisła współpraca z innymi działami hotelu mająca na celu dostarczenie naszym gościom hotelowych usług na najwyższym poziomie

Czego oczekujemy od kandydata?

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w tym 1 – roczne na stanowisku min. z-cy dyrektora sprzedaży w branży turystycznej - warunek konieczny
  • Cechy silnego lidera skoncentrowanego na dążeniu do wytyczonych celów
  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Umiejętność podejmowanie i prowadzenia trudnych rozmów oraz negocjacji
  • Ponadprzeciętne umiejętności analityczne i prognostyczne
  • Znajomość rynku hotelowego oraz trendów turystycznych dla regionu
  • Doskonała znajomość arkuszy kalkulacyjnych, narzędzi internetowych
  • Wysokie kompetencje interpersonalne

Co możemy Ci dać?

  • pracę w małym, zgranym i życzliwym sobie zespole współpracowników
  • pracę w hotelu należącym do prestiżowej sieci hotelowej
  • dostęp do atrakcyjnych stawek pracowniczych w hotelach sieci Hilton na całym świecie
  • bogaty pakiet szkoleń sieciowych on-line
  • bezpieczne środowisko pracy
  • pakiet medyczny
  • smaczną kawę :)

Ogłoszenie archiwalne