Oferta pracy

Dyrektor sprzedaży

Eco Trade Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Eco Trade Sp. z o.o.

Okrężna

Gliwice

Eco Trade Sp. z o.o. to Polska firma działająca na rynku dodatków piekarskich i cukierniczych od 1993 roku. Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową dostarczającą swoje produkty naszym Klientom w Polsce i za granicą. Atutami naszych produktów jest ich jakość, w obu naszych zakładach produkcyjnych przywiązujemy dużą wagę do tego aby nasi finalni klienci byli zawsze zadowoleni. Nasze produkty wyróżnia unikalny smak, komponowany w lokalnym dziale rozwoju produktów. Produkty wytwarzane prze Eco Trade były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w Polsce i na świecie. Jesteśmy dynamiczne rozwijającą się firmą, która nie zapomina o swoich polskich korzeniach.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
DYREKTORA SPRZEDAŻY

Szukamy osób kreatywnych, lubiących wyzwania i umiejących wprowadzać zmiany. Jeżeli masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym B2B i nie chcesz pracować w sztywnym środowisku korporacji, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie podległym zespołem (ok 30 osób, 5 bezpośrednio i 25 pośrednio), BOK, Sprzedaż oraz Technolodzy Wdrożeniowi;
  • tworzenie i realizacja planów sprzedażowych oraz budżetowych;
  • budowanie relacji oraz współpraca z kluczowymi klientami firmy;
  • rozwijanie sprzedaży w kanale sprzedaży bezpośredniej, hurtowni oraz HoReCa;
  • stałe monitorowanie oraz analizy rynku i konkurencji w celu podnoszenia efektywności sprzedaży;
  • bieżące wspieranie Dyrektora Zarządzającego w realizacji celów strategicznych firmy;
  • dbanie o ciągły rozwój i motywację podległego zespołu;
  • analiza i raportowanie realizacji celów i zadań;
  • tworzenie i nadzór nad realizacją procedur i standardów.

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowiskach managerskich (Koordynator, Kierownik, Dyrektor) w dziale sprzedaży B2B w branży spożywczej – preferowane piekarnictwo i/lub cukiernictwo;
  • znajomość teorii oraz umiejętność prowadzenia procesów negocjacyjnych oraz sprzedażowych poparta doświadczeniem;
  • znajomość wskaźników sprzedażowych oraz umiejętność ich implementacji i monitorowania;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • wysoko rozwinięte umiejętności managerskie, poparte doświadczeniem praktycznym w zarządzaniu zespołem;
  • umiejętność zarządzania procesem zmiany;
  • kreatywność i otwartość na zmiany;
  • zarządzanie projektami sprzedażowymi;
  • zorientowanie na ciągły rozwój.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • niekorporacyjne środowisko pracy, możliwość kreowania i tworzenia otoczenia;
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • samochód służbowy oraz pozostałe niezbędne narzędzie pracy.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku DOŁĄCZ DO NAS.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji. Może Pani/Pan w tym zakresie skorzystać z poniższej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji oraz mojego wizerunku (w przypadku zamieszczenia zdjęcia) przez Eco Trade Sp. z o.o., z siedzibą w Gliwicach, ul. Okrężna 8, 44-100 Gliwice na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Informujemy, że:

  1. Administratorem Danych Osobowych jest Eco Trade Sp. z o.o., ul. Okrężna 8, 44-100 Gliwice, telefon 322 - pokaż numer telefonu - .
  2. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  3. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  5. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV, po czym zostaną usunięte.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy