Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor sprzedaży

APA Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie planów sprzedaży wynikających z aktualnie przyjętej strategii Firmy

  • nadzór nad realizacją planów sprzedaży

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym: planowanie, motywowanie, wyznaczanie celów i monitorowanie bieżących wyników

  • nawiązywanie i aktywne podtrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami

  • badanie otoczenia konkurencyjnego i monitoring działań na rynku

  • udział w spotkaniach handlowych

  • rozwój zespołu sprzedażowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na stanowisku 3 lata

  • Umiejętność podejmowania decyzji i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność samodzielnego planowania

  • Zdolności negocjacyjne i umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Ciekawą i motywującą pracę w rozwijającej się organizacji

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań (wpływ na realizowane projekty)

  • Naukę języka angielskiego oraz jogę

  • Kartę Multisport

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

  • Ciężką pracę i dobrą kawę

  • Turnieje: ping pong i piłkarzyki

APA Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Posiadamy 15 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie. Do naszych klientów należą tacy giganci światowego przemysłu jak: VW, MAN, FCA, Samsung czy prestiżowe uczelnie - Politechnika Śląska i Politechnika Częstochowska. Zajmujemy się opracowaniem technologii, która ułatwia codzienne życie.

Przewiń do profilu firmy