Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

Eco Trade Sp. z o.o.

  • Okrężna 8, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Okrężna 8

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem (ok 30 osób), BOK, Sprzedaż oraz Technolodzy Wdrożeniowi;

  • tworzenie i realizacja planów sprzedażowych oraz budżetowych;

  • budowanie relacji oraz współpraca z kluczowymi klientami firmy;

  • rozwijanie sprzedaży w kanale sprzedaży bezpośredniej, hurtowni oraz HoReCa;

  • stałe monitorowanie oraz analizy rynku i konkurencji w celu podnoszenia efektywności sprzedaży;

  • bieżące wspieranie Zarządu w realizacji celów strategicznych firmy;

  • dbanie o ciągły rozwój i motywację podległego zespołu;

  • analiza i raportowanie realizacji celów i zadań;

  • tworzenie i nadzór nad realizacją procedur i standardów.

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowiskach managerskich (Kierownik, Dyrektor) w dziale sprzedaży B2B w branży spożywczej – preferowane piekarnictwo i/lub cukiernictwo;

  • umiejętność teoretyczne i praktyczna prowadzenia procesów negocjacyjnych oraz sprzedażowych;

  • znajomość wskaźników sprzedażowych oraz umiejętność ich implementacji i monitorowania;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • wysoko rozwinięte umiejętności managerskie, poparte doświadczeniem praktycznym w zarządzaniu zespołem;

  • umiejętność zarządzania procesem zmiany oraz pracy pod presją;

  • kreatywność i otwartość na zmiany;

  • zarządzanie projektami sprzedażowymi;

  • zorientowanie na ciągły rozwój.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • niekorporacyjne środowisko pracy, możliwość kreowania i tworzenia otoczenia;

  • stabilne zatrudnienie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;

  • samochód służbowy oraz pozostałe niezbędne narzędzie pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

Eco Trade Sp. z o. o. jest liderem wśród polskich producentów mieszanek dla branży piekarniczej i cukierniczej. Od 1993 roku obsługujemy piekarnie, cukiernie oraz specjalistyczne hurtownie zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach europejskich oraz na świecie. Dzięki naszej profesjonalnej linii technologicznej możemy oferować produkty o najwyższych standardach, a nasi wykwalifikowani technolodzy wspierają naszych klientów przy wdrażaniu wspólnych rozwiązań. Stawiamy na wykorzystanie nowych, innowacyjnych technologii oraz dynamiczny rozwój i poszerzanie horyzontów.

Przewiń do profilu firmy

Szukamy osób kreatywnych, lubiących wyzwania i umiejących wprowadzać zmiany. Jeżeli masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym B2B i nie chcesz pracować w sztywnym środowisku korporacji, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.