Logo Pracuj.pl

Dyrektor sprzedaży / Head of sales

Lethe Jakub ChmielniakO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie od zera zespołu sprzedażowego: rekrutacja, szkolenie i rozwój
  • tworzenie procedur, procesów i lejków sprzedażowych
  • dbałość o najwyższą jakość usług oraz standardy obsługi klienta
  • wprowadzenie usługi na rynki międzynarodowe
  • budowa modelu biznesowego firmy, metod rozliczeń i dążenie do rentowności biznesu
  • planowanie, wyznaczanie i osiąganie KPI i milestone'ów
  • tworzenie efektywnych modeli pracy zdalnej
  • zawiązywanie partnerstw z influencerami, agencjami i korporacjami
  • ciągłe doskonalenie i ciągła ewaluacja pracy własnej i zespołu
  • szybkie podejmowanie właściwych decyzji

Nasze wymagania

  • wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu agencji marketingowej/firmy marketingowej/ecommercu/startupu technologicznego jako head of sales
  • skuteczność w realizacji powierzonych zadań bez względu na zmieniające się okoliczności biznesowe
  • umiejętność podejmowania właściwych decyzji pod presją czasu, okoliczności i otoczenia
  • głęboka znajomość świata mediów, internetu, influencerów i reklamy digitalowej
  • umiejętność planowania i realizacji założonego budżetu, znajomość narzędzi (metryk)
  • nastawienie na efektywne i konsekwentne osiąganie celów - determinacja biznesowa
  • płynna znajomość j. angielskiego (poziom min. C1)

To oferujemy

  • 10.000-18.000 pln netto na B2B
  • alokację w puli tokenów przeznaczonych na sprzedaż po cenie pre-sale
  • pracę w jednym z najbardziej nowatorskich polskich projektów technologicznych
  • autonomię decyzyjną
  • wpływ na kształt procesów i na kształt zespołu firmy
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji oraz grupy kapitałowej, a także współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata
  • dowolny wybrany przez Ciebie sprzęt
  • standardowe benefity pozapłacowe

Lethe Jakub Chmielniak

Fanadise to projekt technologiczny, którego celem jest zrewolucjonizowanie istniejącego status quo w sektorze mediów społecznościowych poprzez wprowadzenie na rynek nowej platformy socialmediowej łączącej w sobie świat influencerów, contentu i kryptowalut, przede wszsytkim dzięki nowatorskiemu zastosowaniu tzw. NFT, czyli non-fungible tokens. Wychodzimy z założenia, że obecne social media odtwarzają przestarzały już model bazujący na dystrybucji przestrzeni reklamowej pomiędzy treściami zamieszczanymi za darmo przez twórców internetowych na platformach agregujących ludzi poszukujących informacji i rozrywki. Korzystając z najnowocześniejszych technologii blockchainowych udało nam się z powodzeniem zwodować nowy produkt, stworzyć wokół niego międzynarodowe community, stworzyć token i w alternatywnym modelu pozyskiwania kapitału zapewnić sobie finansowanie dalszego rozwoju. Kolejnym krokiem jest rozbudowa zespołu, pozyskanie globalnych twórców, rozwój technologii i pewnie stawianie kroków w fizyczno-digitalowym multiversie. W tym celu poszukujemy dyrektora sprzedaży / head of sales, który korzystając z dotychczasowych doświadczeń chciałby przeżyć zawodową przygodę życia i wspólnie z nami zrewolucjonizować internet. Twoim celem będzie dopinanie umów partnerskich z influencerami, agentami i korporacjami z całego świata. Założycielami Fanadise są Bartek Sibiga, Jakub Chmielniak i Stuart Kluz-Burton.

Dyrektor sprzedaży / Head of sales, Warszawa