Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

  • Jełowa (pow. opolski), opolskie
  • Kierownik
  • 25.06.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 25.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STEGU Spółka z o.o. lider w sektorze dekoracyjno – budowlanym, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydata do pracy

    na stanowisko:

    DYREKTOR SPRZEDAŻY I MARKETINGU

    Miejsce pracy: Jełowa (pow. opolski)

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie strategii sprzedaży i działań marketingowych, analiza statystyki sprzedaży w celu rozbudowy polityki sprzedaży,
    • przygotowywanie i monitorowanie budżetu dla sprzedaży i marketingu, monitorowanie sprzedaży,
    • analiza rynku, określanie potrzeb klienta,
    • rozwój sprzedaży na rynku polskim i zagranicznym,
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami,
    • negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych w kraju i zagranicą,
    • wyznaczanie bieżących celów sprzedażowych dla podległego zespołu oraz analiza wyników wypracowanych przez zespół,
    • monitorowanie potrzeb klientów,
    • zarządzanie i rozwój systemu CRM,
    • uczestnictwo w tworzeniu polityki firmy,
    • współtworzenie polityki cenowej produktów,
    • efektywne wdrażanie narzędzi marketingowych,
    • współpraca z działem produkcji w celu dostosowania strategii marketingowej do sytuacji rynkowej,
    • współpraca i utrzymanie relacji w zarządzaniu i podejmowaniu kluczowych decyzji w firmie,
    • ścisła współpraca z Zarządem firmy oraz pozostałymi działami w firmie.

    Oczekiwania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • doświadczenie w budowaniu sprzedaży na rynkach krajowych i zagranicznych,
    • doświadczenie w samodzielnym kierowaniu zespołem sprzedażowym,
    • podejście biznesowe i umiejętność strategicznego myślenia,
    • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne,
    • umiejętność współpracy z programami typu ERP, CRM,
    • orientacja na wyniki i realizację celów,
    • wykształcenie wyższe,
    • biegła znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
    • wiedza z zakresu B2B oraz doświadczenie w dziale handlowym,
    • gotowość do częstych podróży służbowych.

    Oferujemy:

    • wysoką pozycję w strukturze organizacyjnej firmy z określonym obszarem odpowiedzialności,
    • innowacyjną, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • bardzo dobre warunki zatrudnienia oraz wszelkie narzędzia pracy potrzebne na stanowisku uczestnictwo w tworzeniu strategii rozwoju firmy,
    • dużą swobodę w działaniu.
    Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk aplikowania.

    lub STEGU sp. z o.o. ul Dworcowa 8, 46-025 Jełowa.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Klauzula Zgody:
    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.