Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu (m/f) - FMCG

Michael Page

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Rekrutujemy dla

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera na rynku poszukujemy osoby na Stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju biznesu poprzez identyfikowanie nowych możliwości, rozwijanie relacji z klientami oraz tworzenie propozycji biznesowych, konsulting,

  • inicjowanie i dobór odpowiednich działań handlowo-marketingowych w celu maksymalizacji wyników sprzedaży,

  • tworzenie planów i efektywnych procesów operacyjnych wspierających strategię sprzedaży,

  • Współpraca z Zarządem w zakresie wyznaczania kierunków rozwoju (nowe wyroby, kanały sprzedaży, rynki zbytu),

  • Uczestnictwo w procesach handlowych z kluczowymi Klientami,

  • Rozwój i zarządzanie zespołem sprzedaży (min. 10+ FTE),

  • monitorowanie rynku i benchmark w zakresie oferowanych i nowych produktów, rozwojem technologii, sytuacji pośród klientów, trendów pod kątem popytu,

  • kreowanie oraz realizacja strategii działania w obszarze sprzedaży produktów.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku Dyrektora Sprzedaży/Dyrektora Exportu lub tożsamym w obszarze FMCG,

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem sprzedaży,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Wysokie kompetencje negocjacyjne.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w organizacji, która nieustannie się rozwija

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • szeroki pakiet benefitów - dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,