Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

KOMPETITUM MAŁGORZATA SYPNIEWSKAO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • pokierujesz całokształtem zagadnień związanych ze sprzedażą w nowoczesnych i tradycyjnych kanałach oraz będziesz monitorować sprzedaż na każdym z nich;

  • pokierujesz rozwojem działu sprzedaży i marketingu oraz przejmiesz stery zarządzania zbudowanym przez siebie zespołem, stając się dla niego inspiracją, mentorem(-ką) i wsparciem;

  • będziesz aktywnie budować strategię sprzedażową i marketingową Firmy;

  • wraz z zespołem rozwiniesz istniejącą markę własną oraz wzmocnisz współpracę z sieciami w zakresie sprzedaży produktów pod ich markami;

  • będziesz brać udział w spotkaniach ws. budżetu sprzedażowego i marketingowego;

  • zajmiesz się monitorowaniem oraz reagowaniem na działania konkurencji;

  • będziesz blisko współpracować z Zarządem oraz z innymi działami Firmy.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letnie, poparte sukcesami, doświadczenie w zarządzaniu Zespołem Handlowym w Firmie z branży FMCG (sam marketing nie wystarczy);

  • doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z sieciami handlowymi;

  • doświadczenie w budowaniu struktur i zespołów handlowych;

  • wysokie umiejętności menedżerskie, takie jak: motywowanie i inspirowanie zespołu, koordynowanie jego pracy, delegowanie zadań członkom zespołu, rekrutowanie nowych jego członków etc.;

  • wyższe wykształcenie;

  • zdolność dynamicznego reagowania na nowe wydarzenia, połączona z talentem do strategicznego planowania;

  • umiejętność budowania, charakteryzujących się szacunkiem i konstruktywnością, relacji z współpracownikami na różnych szczeblach i stanowiskach w organizacji;

  • umiejętność: analitycznego myślenia oraz niezłomnego dążenia do celu;

  • wysokie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji;

  • gotowość do regularnych podróży służbowych (wizyty w siedzibie Firmy na południu Polski);

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Na pewno wyróżnisz się bardzo pozytywnie na tle pozostałych kandydatek i kandydatów, jeśli posiadasz dodatkowo doświadczenie w pracy w branży napojów bezalkoholowych oraz w zarządzaniu zespołem o rozproszonej strukturze.

To oferujemy

  • stanowisko w Firmie, która dynamicznie się rozwija, i która da Tobie możliwość, by budować na własnych zasadach i rozwijać się wraz z nią;

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;

  • narzędzia niezbędne, byś mógł(-a) sprawnie wykonywać swoje zadania;

  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i Twojego doświadczenia;

  • kredyt zaufania – Twoje decyzje będą miały realny wpływ na realizowane projekty i całą Firmę;

  • możliwość uczestniczenia w stałym przepływie wiedzy – będziesz brać udział w szkoleniach rozwojowych i je dedykować członkom Twojego zespołu.

O nas

Dla naszego Klienta, Firmy produkcyjnej z branży FMCG (napoje bezalkoholowe), poszukujemy najbardziej dopasowanej kandydatki lub kandydata na stanowisko: DYREKTORA SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Jeżeli czujesz, że ogłoszenie napisaliśmy dla Ciebie, czekamy na Twoje CV! Lubimy je czytać w języku polskim, choć nieobcy jest nam też język angielski. Dlatego prosimy o jego polską wersję językową.