Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

ABB Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży oraz strategicznych inicjatyw sprzedaży i rozwoju biznesu, zgodnie z globalną strategią. Osiąganie celów sprzedażowych zarówno w zakresie budżetów, jak i efektywności sprzedaży.

  • Ustalanie celów sprzedażowych i zapewnienie ich osiągnięcia poprzez regularny nadzór oraz definiowanie i wdrażanie planów poprawy w razie potrzeby.

  • Raportowanie bieżących wyników sprzedażowych oraz estymowanie wyników na kolejne okresy.

  • Kierowanie, motywowanie i rozwijanie zespołu sprzedawców.

  • Koordynowanie przepływu informacji o działaniach i transakcjach sprzedażowych w leadach, fakturach, zamówieniach, umowach itp. Ocena danych dla zapewnienia osiągnięcia celu. Monitorowanie i dostarczanie raportów do Działu Marketingu i Sprzedaży, zajmującego się badaniem rynku.

  • Wspieranie rozwoju silnych relacji z kluczowymi Klientami, a także budowanie i utrzymywanie silnych relacji z kluczowymi decydentami. Zapewnienie sprawnej komunikacji marketingowej.

  • Zapewnienie osiągnięcia celów ilościowych i asortymentowych poprzez ustalanie odpowiedniej ceny i marży sprzedaży.

  • Uczestnictwo w negocjacjach kluczowych kontraktów.

  • Przejmowanie odpowiedzialności za procesy sprzedaży oraz wszelkie odpowiednie plany, działania i programy szkoleniowe i rozwojowe.

  • Zbieranie informacji rynkowych (konkurencja, udziały w rynku, trendy itp.) oraz dzielenie się zdobytą wiedzą z Zespołem Sprzedażowym.

Nasze wymagania

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe (np. zarządzanie produktem, dział sprzedaży, pomoc techniczna) oraz minimum trzy lata doświadczenia managerskiego (w tym zarządzanie zespołem).

  • Wcześniejsze doświadczenie biznesowe w branży automatyki przemysłowej, energetycznej lub elektrycznej.

  • Proaktywność oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • Zorientowanie na realizację celów i umiejętność osiągania sukcesów.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania decyzji.

  • Znajomość rynku polskiego oraz posiadanie rozległych kontaktów na nim.

  • Biegła znajomość języka polskiego i bardzo dobra komunikacja w języku angielskim.

  • Wysoka koncentracja na Kliencie i zrozumieniu jego potrzeb.

  • Dobra znajomość MS Office oraz mile widziana znajomość Saleforce.

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych.

To oferujemy

  • Możliwość pracy w jednym z naszych biur we Wrocławiu, Katowicach i Krakowie.

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Miłą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierownika Sprzedaży. Osoba zatrudniona na tej pozycji będzie odpowiedzialna za planowanie i realizację strategii sprzedaży biznesowej dla wyznaczonego obszaru, celem osiągnięcia zarówno jakościowych, jak i ilościowych założeń dla produktów, systemów i usług.

Osoba ta będzie odpowiedzialna również za rozwój i coaching organizacji sprzedaży, a także zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta.

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej razem z globalnym zespołem ABB, który stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony.

Przewiń do profilu firmy