Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży

Dr.Marcus International Sp. Z O.O. Sp.KO firmie

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja strategii sprzedażowej firmy

  • Definiowanie oraz realizacja budżetu i celów sprzedażowych

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi klientami

  • Współpraca z sieciami handlowymi

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Negocjowanie warunków i podpisywanie umów handlowych

  • Analizowanie potrzeb klientów

  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji

  • Zarządzenie zespołem handlowców: planowanie działań, wyznaczanie celów, monitorowanie wyników

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu podniesienia dynamiki działań sprzedażowych

  • Reprezentowanie firmy na zagranicznych targach i imprezach branżowych

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego

  • Zdolności analityczne i negocjacyjne

  • Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi

  • Umiejętność diagnozowania potrzeb klienta i budowania długoterminowych relacji

  • Silna orientacja na realizację wyznaczonych celów

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Znajomość branży samochodowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowania

  • Pracę w doświadczonym, młodym zespole

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Dr.Marcus International Sp. Z O.O. Sp.K

Firma Dr. Marcus International Sp. z o.o. sp.k., Al. Wojska Polskiego 2c, 62-800 Kalisz, specjalizująca się w produkcji odświeżaczy oraz kosmetyków samochodowych poszukuje kandydatów na stanowisko

Przewiń do profilu firmy