Dyrektor Sprzedaży (kanał nowoczesny + e-commerce)

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

12 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest producent i dystrybutor nowoczesnych smartwatchy i elektroniki użytkowej. Dzięki ciężkiej pracy oraz wykorzystywaniu technologii w kilka lat osiągnęli rozpoznawalność wśród współczesnych konsumentów. Swoją bogatą ofertę elektroniki rozbudowują aktualnie o inne rozwiązania.

Duża ilość nowych projektów, pomysłów, jak również stałe powiększanie zespołu firmy zbudziło potrzebę zatrudnienia Dyrektora Sprzedaży. Szukamy kogoś z dużym doświadczeniem w zarządzaniu strategią firmy, a jeśli masz doświadczenie w sprzedaży produktów non-food poprzez kanał nowoczesny i e-commerce, to koniecznie musimy porozmawiać!

Warunkiem koniecznym jest relokacja do Kielc, bo tam znajduje się siedziba firmy!

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie planów sprzedaży - strategia produktowa i sprzedażowa, krótko i długoterminowa

  • Opracowanie i egzekucja strategii sprzedaży na rynek Polski

  • Monitorowanie i skalowanie biznesu

  • Weryfikowanie potrzeb w oparciu o obecną sytuację w firmie

  • Planowanie i realizacja strategii biznesowej

  • Współpraca z Group Product Managerami w zakresie tworzenia nowych produktów

  • Współpraca z działem marketingu w zakresie rozwoju produktów i wprowadzanych nowości na rynek

  • analiza kompetencji i wyznaczanie ścieżek rozwoju dla zespołu 4 handlowców

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętność tworzenia strategii sprzedaży w kanale nowoczesnym na rynku polskim

  • Umiejętność budowania relacji w kanale nowoczesnym

  • Znajomość metod sprzedaży do sieci handlowych (wiedza o specyfice procesu zakupowego, metodach rozwijania półki, ustalania polityki cenowej, metodach negocjacji, tworzeniu marketingu)

  • Podparta sukcesami umiejętność zarządzania sprzedażą produktu

  • Umiejętność wyznaczania i egzekwowania celów

  • Umiejętność definiowania i zarządzania wskaźnikami

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B/B2C

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu e-commerce

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą znanej marki

Pracodawca oferuje

  • Stanowisko pełne wyzwań w coraz bardziej rozpoznawalnej firmie z branży elektroniki użytkowej

  • Pracę stacjonarną w Kielcach (woj. Świętokrzyskie) - warunkiem koniecznym jest relokacja do Kielc, bo tam znajduje się siedziba firmy

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy w wysokości 12-14 tys. zł netto na umowie B2B + premia roczna

  • Wszystkie narzędzia potrzebne do komfortowego wykonywania pracy – samochód służbowy, telefon, laptop

  • Firma w bardzo ciekawym momencie rozwoju. Intensywnie inwestuje w ofertę produktową, bardzo silnie dba o rozwój marki i marketing. O marce jest coraz głośniej, co daje ogromne perspektywy rozwoju

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.