Dyrektor Sprzedaży

Goldman Recruitment

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży dóbr konsumenckich, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Dyrektora Sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za współtworzenie oraz implementację strategii sprzedaży w Polsce i regionie CEE,

  • pozyskiwanie nowych oraz zarządzanie portfelem obecnych klientów,

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem handlowym i obsługi klienta,

  • ścisła współpraca z działem rozwoju produktu, marketingu, finansów oraz logistyki,

  • monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania pracodawcy

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym,

  • umiejętności negocjacyjne i długoterminowego budowania relacji z kluczowymi klientami,

  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i wysoka kultura biznesowa,

  • bardzo dobre umiejętności analityczne oraz strategicznego myślenia,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Pracodawca oferuje

  • elastyczną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy,

  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy,

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy