Logo Pracuj.pl

Dyrektor sprzedaży

TAVOLINI FLOORS sp. z o.o.O firmie

  • Kobyłka
    Kobyłka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem poprzez organizację pracy, dbanie o rozwój poszczególnych pracowników oraz budowanie zaangażowania i motywację jego członków.
  • Systematyczna analiza rynku, konkurencji i identyfikacji możliwości rozwoju sprzedaż.
  • Umacnianie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez prowadzenie aktywnych działań oraz negocjowanie warunków współpracy.
  • Budowanie świadomości marki i osiąganie wysokiego poziomu satysfakcji klienta.
  • Wdrażanie strategii marketingowej.
  • Monitorowanie wyników, sporządzanie raportów sprzedażowych na potrzeby organizacji oraz ścisła współpraca z Zarządem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku od 1 roku.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka ukraińskiego mile widziane).
  • Wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu.
  • Zdolności przywódcze, zdolności negocjacyjnych, otwartości i komunikatywności.
  • Odpowiedzialność za swoje działania i wyniki teamu.

To oferujemy

  • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu oraz stanowiska.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowy system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników.
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy.
  • Otwartą kulturę organizacyjną, bezpośrednią komunikację opartą na wzajemnym zaufaniu i zaangażowaniu.
  • Wszelkie narzędzia, które są niezbędne do realizacji postawionych zadań.
  • Przestrzeń do realizowania własnych pomysłów.
  • Niezapomniane integracje.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

O nas

Tavolini Floors to firma, która funkcjonuje na rynku pracy od 28 lat.

Tavolini Floors to parkiet używany przez 8 byłych i obecnych prezydentów z różnych krajów. Są to tysiące projektów budowlanych w segmentach "Medium +", "Premium" i "Luxury".

Nasza firma tworzy innowacje połączone z kreatywnym wzornictwem. Jest to okazja do złożenia indywidualnego zamówienia, które spełni wszystkie potrzeby klienta.

Marka parkietów Tavolini — to nie tylko wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość produktów, ale także wiele innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że układanie, pielęgnacja i użytkowanie naszych podłóg jest łatwiejsze i wygodniejsze.

Stale się rozwijamy, tworzymy nowe projekty, a teraz chcemy wzmocnić nasz zespół o dyrektora sprzedaży

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru! Szukasz idealnego miejsca, by osiągnąć wyższy poziom - dołącz do naszego zespołu:)

Dyrektor sprzedaży, Kobyłka