Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

SALES HRO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dla naszego klienta – czołowej polskiej firmy z sektora budowlanego, osiągającej sprzedaż na poziomie miliarda złotych, do nowo otwieranej spółki z branży fotowoltaiki, która docelowo znajdzie się na GPW, szukamy osoby na stanowisko

Zakres obowiązków

  • opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju polityki sprzedaży na rynku fotowoltaiki
  • tworzenie i realizacja budżetów handlowych
  • budowanie struktur handlowych w obszarze B2B i późniejsze zarządzanie nimi
  • operacyjne zarządzanie całością działu sprzedaży, bezpośredni nadzór nad pracą rynku polskiego
  • aktywna sprzedaż usług do kluczowych klientów
  • monitorowanie rynku i konkurencji
  • raportowanie bezpośrednio do prezesa zarządu

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie na stanowisku dyrektora sprzedaży - minimum 3 lata
  • udokumentowane sukcesy w sprzedaży na rynku fotowoltaiki
  • bardzo dobra znajomość rynku OZE
  • orientacja na wynik
  • zaangażowanie i silna motywacja do osiągania założonych celów

Oferujemy

  • ponadrynkowe wynagrodzenie podstawowe do ustalenia indywidualnie (B2B)
  • pakiet akcji spółki która docelowo w ciągu 3 lat znajdzie się na GPW
  • samochód służbowy klasy średniej wyższej
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie grupy która od lat osiąga spektakularne sukcesy na rynku budowlanym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy