Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor sprzedaży

RB SOLUTIONS Sp. z o. o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego Klienta firmy, która jest prężnie działającą polską firmą na rynku zasilania gwarantowanego, sterowania napędami oraz odnawialnych źródeł energii poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie i motywowanie zespołu
  • Opracowanie, wdrożenie i realizacja strategii biznesowej oraz planów sprzedaży dla kanału B2B
  • Zarządzanie i rozwój kompetencji zespołu sprzedażowego
  • Współpraca i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy poprzez budowanie partnerstwa biznesowego
  • Wspieranie procesów pozyskiwania nowych klientów
  • Zarządzanie projektami i współpraca z innymi działami firmy w obszarze optymalizacji modelu współpracy
  • Odpowiedzialność za wynik sprzedaży

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Doświadczenie sprzedaży w branży B2B (branża techniczna, budowlana, automatyka, energetyka lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedażowym na stanowisku dyrektora, umiejętność budowania systemów motywacyjnych dla działu sprzedaży
  • Wiedza z zakresu energetyki, budownictwa, technologii, automatyki lub przemysłu  będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych
  • Zdolności organizacyjne, nastawienie na wyniki, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunki techniczne
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę
  • Wynagrodzenie połączone z wynikami pracy
  • Budynek nowo wybudowany, nowoczesny, oddany w 2020 roku, parking przy budynku
  • Pakiet socjalny (pakiet medyczny w grupie LUX-MED, wczasy pod gruszą, dopłaty świąteczne, grupowe ubezpieczenie na życie)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne