Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

LIEDMANN SP. Z O.O.O firmie

LIEDMANN SP. Z O.O.

Wschodnia 2

Krzeczów (pow. wieluński)

Liedmann Sp. z o.o. to czołowy producent najwyższej jakości nawozów wapniowych w Polsce.
W związku z ciągłym rozwojem spółki obecnie poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

DYREKTOR SPRZEDAŻY

ZADANIA:

  • opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowej oraz budżetu sprzedaży,
  • tworzenie planów sprzedaży w wymiarze rocznym i operacyjnym miesięcznym,
  • stałe zwiększanie efektywności sprzedaży,
  • zbudowanie zespołu handlowego, ustalanie celów i zadań poszczególnych członków zespołu,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z istniejącymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • monitorowanie, analiza i raportowanie danych rynkowych dotyczących produktu, konsumentów oraz działań konkurencji,
  • wsparcie techniczne dla klientów oraz prowadzenie szkoleń produktowych i prezentacji firmy,
  • współtworzenie polityki cenowej,
  • uczestnictwo w rozbudowie oferty produktowej, komunikacja z zespołami produkcji i R&D,
  • prowadzenie i wpieranie rozmów handlowych oraz negocjacji,
  • tworzenie raportów i analiz na potrzeby zarządu spółki,
  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia właściwej komunikacji oraz poziomu obsługi Klienta.

WYMAGANIA:

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w sprzedaży na stanowisku kierowniczym/dyrektorskim w branży rolniczej,
  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek rolniczy lub pokrewny,
  • znajomość specyfiki handlu na rynku nawozowym,
  • zdolność analizowania i umiejętność tworzenia i wprowadzania nowych produktów na rynek,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych,
  • praktyczna, swobodna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość drugiego języka (niemiecki, rosyjski),
  • wysokie umiejętności interpersonalne, do których należą w szczególności: efektywne zarządzanie zespołem z poziomu lidera, zaangażowanie i dynamizm, wysoki poziom samodzielności, zdolności negocjacyjne, bardzo dobra organizacja pracy, orientacja na cele, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • praca z systemem CRM.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy oparty o osiągane wyniki,
  • ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego w firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów w praktyce.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres firmy lub klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez LIEDMANN Sp. z o.o. z siedzibą w Krzeczowie (98-324), przy ul. Wschodnia 27, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000090016, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Dyrektor Sprzedaży”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy