Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

Klient Pracuj.plO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za sprzedaż i marżę,

  • Tworzenie i realizowanie planów sprzedaży,

  • Zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych,

  • Kreowanie polityki rabatowej, promocyjnej i marketingowej,

  • Rozwój kanałów dystrybucji oraz obsługa kluczowych klientów,

  • Analiza konkurencji, sporządzanie analiz i raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży spożywczej potwierdzone wynikami sprzedaży,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem przedstawicieli handlowych,

  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku detalicznego i hurtowego artykułów spożywczych,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz doskonała organizacja pracy,

  • Komunikatywność, dynamizm w działaniu oraz nastawienie na wynik,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz biegła obsługa MS Excel

To oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • Atrakcyjne pakiety ubezpieczenia grupowego, benefitów sportowych oraz opieki medycznej.

Klient Pracuj.pl

Ogólnopolski lider w branży FMCG w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni: Dyrektora Sprzedaży

Miejsce pracy: Polska wschodnia

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy