Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży Makroregionu

PIOTROWICE sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad makroregionem Polski Północnej, w województwach wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie

  • Rozwój struktury sprzedaży produktów firmy Piotrowice Sp. z o.o. czyli marki Alpol, Stabill i Satyn,

  • Zarządzanie podległym zespołem handlowców dla osiągnięcia wyznaczonych celów biznesowych,

  • Ciągły rozwój kompetencji podległego zespołu,

  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju punktów sprzedaży i aktywne wspieranie współpracowników,

  • Motywowanie i wspomaganie przedstawicieli handlowych, realizowanie wspólnych wizyt handlowych u Klientów,

  • Budowanie, utrzymywanie oraz rozwijanie trwałych relacji z Klientami,

  • Inicjatywa i pełne zaangażowanie w lokalne oraz centralne działania marketingowe, sprzedażowe,

  • Sprawowanie kontroli i monitorowanie wydatków marketingowych w Makroregionie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku regionalnego szefa sprzedaży popartego wymiernymi sukcesami zawodowymi, minimum 5 lat,

  • Znajomości lokalnego rynku branży budowlanej, mile widziana chemia budowlana, minimum 3 lata,

  • Samodzielności działania pod presją czasu oraz wyników,

  • Umiejętność pracy w oparciu o kulturę szacunku, odpowiedzialności i zaangażowania,

  • Doskonała komunikatywność i dojrzałość biznesowa, w tym łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Gotowość do częstych podróży służbowych,

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Dobra obsługa komputera,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w organizacji przyjaznej dla pracownika,

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie stałe oraz premie motywacyjne,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Ubezpieczenie grupowe.

O nas

PIOTROWICE SP. Z O.O. to jeden z głównych dostawców surowców mineralnych do przemysłu farb, lakierów, chemii gospodarczej, chemii budowlanej, gumy oraz dla przetwórstwa tworzyw sztucznych. Od wielu lat zaopatrujemy w surowce liderów w swojej branży.

Powtarzalność produkcji oraz stabilna polityka marketingowa sprawia, że cieszymy się zaufaniem największych krajowych i międzynarodowych firm.