Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży

HELIOS SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Spółka z branży OZE z siedzibą w Warszawie, poszukuje kandydata na dyrektora sprzedaży z długoletnim stażem pracy [min. 2 lata] z udokumentowanymi bardzo dobrymi wynikami w pracy.

Helios System zajmuje się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz ładowarek elektrycznych. Realizujemy kilkaset instalacji w ciągu roku. Wszystkie montaże realizujemy własnymi sprawdzonymi ekipami

Opis stanowiska:

  • Rekrutacja i zarządzanie zespołem Aktywnych Doradców Handlowych.
  •  Analiza, budowanie i wdrażanie procesów zapewniających wysoką efektywność sprzedaży. Odpowiedzialność za wynik sprzedażowy podległego zespołu.
  • Prowadzenie szkoleń i praca z Doradcami Handlowymi w terenie.
  • Monitoring rynku i działań konkurencji, informowanie o zagrożeniach oraz nowych możliwościach rozwoju.
  • Współpraca z Zarządem firmy.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu rozproszonym zespołem handlowym.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie, w szczególności: umiejętność budowania zespołu, motywowania i organizowania pracy.
  • Silna motywacja do pracy i zorientowanie na cel.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Atutem będzie doświadczenie w sprzedaży w branży OZE (instalacje fotowoltaiczne/pompy ciepła),

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania [podstawa + system prowizyjny].
  • Narzędzia pracy [telefon, laptop, auto].
  • Wsparcie działu technicznego

Ogłoszenie archiwalne