Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Sprzedaży

Antal Sales & MarketingO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w branży kosmetycznej?

Dobrze się czujesz w kreowaniu i nadzorze nad realizacją polityki handlowej firmy we wszystkich kanałach sprzedaży?

Szukasz nowych, ciekawych wyzwań w rozwijającej się organizacji?

Aplikuj! Rola Dyrektora Sprzedaży czeka na Ciebie!

Dyrektor Sprzedaży Numer ref.: DS/03/21

Opis stanowiska:

  • Realizacja wyznaczonych budżetów oraz celów sprzedażowych i marketingowych
  • Odpowiedzialność za tworzenie i realizację strategii produktowej i wizerunkowej w porozumieniu z Zarządem Spółki
  • Bieżąca kontrola kosztów działalności
  • Zarządzanie działami sprzedaży krajowej ,internetowej, marketingu
  • Negocjowanie warunków z kluczowymi partnerami firmy oraz budowanie silnych relacji w tym zakresie
  • Budowanie systemów raportowania kluczowych KPI ,nadzorowanie i optymalizacja aktualnych procedur
  • Raportowanie osiąganych wyników do Zarządu
  • Reprezentowanie firmy, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Partnerami biznesowymi

Wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w działach sprzedaży, marketingu w branży kosmetycznej lub pokrewnej
  • Oczekujemy udokumentowanych sukcesów w w/w działalności
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w kanałach profesjonalnych w modelu B2B oraz B2C
  • Doświadczenie w budowaniu strategii produktowych dla nowych produktów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz przywódcze
  • Bardzo dobry język angielski
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Udział w projektach rozwojowych firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne