Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży

MAAD Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie zbudowanie działu sprzedaży w oparciu o istniejących kluczowych klientów, realizacja założonych planów sprzedaży, doradztwo techniczne, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych oraz analiza rynku i działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Biegła obsługa komputera (środowisko World i Excel)

  • Doświadczenie w branży B2B ( minimum 3 lata)

  • Preferowane miejsce zamieszkania – województwo Śląskie

  • Opis wcześniejszych doświadczeń zawodowych w liście motywacyjnym uwzgledniającym doświadczenie w zarzadzaniu ludźmi oraz branży B2B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Rozwój zawodowy

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jesteśmy liderem rynku izolacji akustycznych i termicznych, oferujący szeroki wachlarz materiałów izolacyjnych dla przemysłu kolejowego, lotniczego, transportu publicznego oraz izolacji technicznych stosowanych w budownictwie.

Przewiń do profilu firmy

Oferty należy nadsyłać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.