Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Sprzedaży

Antal Sales & MarketingO firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dyrektor SprzedażyNumer ref.: DSO/10/20

Opis Stanowiska:

  • Odpowiedzialność za koncepcję oraz budowę strategii sprzedaży;
  • Identyfikacja nowych obszarów sprzedażowych;
  • Optymalizacja procesów sprzedaży;
  • Badanie otoczenia konkurencyjnego i monitoring działań na rynku;
  • Budowanie oraz utrzymywanie prawidłowych i efektywnych relacji z obecnymi partnerami biznesowymi;
  • Motywowanie oraz zarządzanie zespołem sprzedaży;
  • Analiza wyników działań oraz raportowanie;

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe – ekonomia, zarządzanie, marketing, handel;
  • Minimum 10-letnie doświadczenie w sprzedaży (najchętniej w branży opakowaniowej);
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku managerskim;
  • Doświadczenie w budowaniu strategii sprzedaży, (strategiczne zarządzanie);
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego;
  • Czynne prawo jazdy;
  • Wysokie kompetencje managerskie, negocjacyjne;
  • Dojrzałość biznesowa, wysoka kultura osobista.

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju organizacji;
  • Narzędzia pracy: telefon komórkowy, komputer, samochód służbowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne