Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

Dax Cosmetics Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne zarządzanie Działem Sprzedaży

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych oraz wyników finansowych zgodnie z budżetem

  • Poszukiwanie i rozwój nowych kanałów dystrybucji oraz nowych produktów do różnych kanałów dystrybucyjnych

  • Opracowanie i wdrożenie polityki handlowej firmy w oparciu o strategię długookresową

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami na rynku krajowym

  • Bezpośrednie prowadzenie i merytoryczny nadzór nad obsługą handlową kluczowych klientów firmy w tym negocjacje kontraktów

  • Zarządzanie zespołem, przeprowadzanie ocen okresowych podległych pracowników, nadzór nad procesami rekrutacyjnymi wsparcie rozwoju i skuteczna komunikacja

Nasze wymagania

  • Minimum 5 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży FMCG, mile widziane doświadczenie w sektorze kosmetycznym

  • Biegłość w prowadzeniu negocjacji i prezentacji handlowych

  • Umiejętność budowania strategii i analizy danych finansowych

  • Doskonałe umiejętności zarządzania ludźmi oraz planowania i organizacji pracy

  • Orientacja biznesowa, przedsiębiorczość i kreatywność w działaniu

  • Wysoka samoświadomość: siła charakteru, opanowanie, elastyczność.

  • Umiejętność skutecznej komunikacji z partnerami z różnych poziomów organizacji

  • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • 25 minut z miasteczka Wilanów mostem południowym