Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży

TAR HEEL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie i realizacja skutecznej strategii komercyjnej rozwoju Spółki w Polsce i zagranicą,

  • Kształtowanie strategii sprzedażowo-marketingowej i na tej podstawie przygotowanie planów biznesowych Spółki, w szczególności w kontekście rozwoju zagranicznej sprzedaży produktów Spółki,

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych, w tym tworzenie i nadzorowanie działań sprzedaży i działań marketingowych,

  • Kształtowanie działu sprzedaży i marketingu, koordynowanie i organizowanie pracy podległych pracowników,

  • Realizację budżetu sprzedaży, bieżące monitorowanie wyników sprzedaży,

  • Wdrożenie nowoczesnych metod zarządzania sprzedażą,

  • Rozwijanie relacji biznesowych z istniejącymi klientami,

  • Poszukiwanie nowych klientów i nawiązywanie z nimi długofalowych relacji biznesowych,

  • Koordynację przygotowania ofert handlowych, w tym prowadzenie uzgodnień i negocjacji z klientami,

  • Monitorowanie rynku oraz trendów technologicznych w branży,

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowo-marketingowym,

  • Kreowanie i rozwijanie istniejącego portfela produktowego,

  • Reprezentowanie interesów spółki wobec organów zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • 7 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach menadżerskich tj. Dyrektora Sprzedaży/Rozwoju Biznesu na poziomie Zarządu spółek produkcyjnych, 10 lat doświadczenia w sprzedaży projektowej,

  • preferowane doświadczenie zawodowe w branży sprzedaży prefabrykowanych rozwiązań modułowych, budowlanych, innych projektów związanych z prefabrykacją lub podobnych,

  • doświadczenie poparte sukcesami w sprzedaży B2B w Polsce i na rynkach zagranicznych,

  • doświadczenie we wdrażaniu strategii rozwoju w przedsiębiorstwach produkcyjnych nastawionych na międzynarodową sprzedaż kontraktową,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • umiejętność strategicznego myślenia i zdolności przywódcze,

  • znajomość nowoczesnych narzędzi zarządzania sprzedażą,

  • umiejętność budowania i utrzymania trwałych relacji biznesowych,

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie we współpracy z funduszem inwestycyjnym będzie mile widziane,

  • Doświadczenie w branży prefabrykowanych rozwiązań modułowych będzie atutem.

To oferujemy

  • olbrzymi wpływ na organizację i kształtowanie strategii spółki,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy uzależniony od realizacji wspólnie ustalonej strategii rozwoju, zarówno krótko jak i długookresowej,

  • możliwość współpracy z prywatnym funduszem inwestycyjnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą klikając w przycisk aplikowania

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

TAR HEEL CAPITAL jest wiodącą polską firmą w branży private equity, który pomaga firmom osiągnąć pozycje liderów rynku, a inwestorom zapewnia ponadprzeciętne stopy zwrotu. Jesteśmy partnerem dla przedsiębiorców szukających kapitału, który przyśpieszy rozwój biznesu, dla właścicieli planujących sprzedaż swojej firmy, dla managerów chcących zostać wspólnikami w biznesie oraz dla kandydatów chcących rozwijać swoje kompetencje w dynamicznie rosnących spółkach portfelowych funduszu.

Do naszej nowej inwestycji, spółki zajmującej się produkcją prefabrykowanych rozwiązań modułowych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dyrektor Sprzedaży

Przewiń do profilu firmy