Oferta pracy

Dyrektor sprzedaży

Klient Pracuj.pl

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Dyrektora sprzedaży.

Twój zakres obowiązków

  • Definiowania długoterminowej strategii biznesowej i wyznaczania kierunków rozwoju na rynku enterprise

  • Opracowywanie oraz realizacja strategii sprzedaży produktów i usług

  • Planowanie i realizacja budżetu sprzedażowego

  • Dbanie o rozwój i motywowanie zespołu sprzedażowego

  • Negocjacje kluczowych kontraktów handlowych

  • Monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji w celu podnoszenia efektywności sprzedaży

  • Współpraca z zarządem nad rozwojem biznesu

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowiskach zarządczych w dziale sprzedaży w branży nowych technologii

  • Wysokie kompetencje w ramach utrzymania relacji z Klientami – rozumienie biznesu, strategicznych celów jakie realizuje Klient, umiejętność pokazania Klientowi perspektywy korzyści ze wzajemnej współpracy

  • Umiejętność tworzenia planów biznesowych i wdrażania modeli sprzedażowych

  • Doświadczenie i odpowiedzialność za zarządzanie zespołem sprzedażowym (coaching, wsparcie w procesach sprzedaży)

  • Rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne

  • Umiejętność tworzenia planów biznesowych, świadomość relacji kosztowo – marżowych, znajomość modeli sprzedażowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do podróży służbowych

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie technologicznej z misją i wartościami, w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę

  • Szeroki pakiet benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie na zycie, opieka medyczna i inne

  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód

  • Rozwój i autonomię działania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą