Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Sprzedaży

  • Międzychód, wielkopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    SCHEDPOL to znany i ceniony Producent o bogatych, blisko 40-letnich tradycjach. Nasze produkty znaleźć można w domach, mieszkaniach oraz budynkach użyteczności publicznej na terenie całej Polski. Tworzone przez nas brodziki, wanny czy odwodnienia liniowe to rozwiązania innowacyjne, niezawodne i ponadczasowe. Sukces naszej firmy i marki Schedpol to poza wyjątkową ofertą świetni pracownicy. Ścisła współpraca pomiędzy poszczególnymi działami, kreatywność oraz zaangażowanie ludzi, przekładają się na widoczne efekty.

    Naszą strategią jest dążenie do pozycji lidera w branży sanitarnej. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie dokładamy wszelkich starań aby oferowane  przez Nas produkty spełniały wszelkie oczekiwania naszych Partnerów oraz miały wymierny wpływ na ich dynamiczny rozwój.

    Firma Schedpol z ugruntowaną pozycją na rynku (branża sanitarna) poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Międzychód

    Opis Stanowiska:

    • kierowanie bieżącymi sprawami działu sprzedaży,
    • kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań dotyczących procesu sprzedaży,
    • wyznaczanie celów i kontrola nad realizacją miesięcznych i kwartalnych planów sprzedaży,
    • inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży,
    • rozwijanie, koordynowanie i regularne mierzenie postępów w realizacji zaplanowanej strategii sprzedażowej,
    • kontrola realizacji celów biznesowych działu sprzedaży,
    • analiza konkurencji i trendów rozwoju w branży,
    • identyfikowanie nowych potrzeb i wymagań klientów,
    • budowanie długofalowych relacji z klientami.

    Wymagania:

    • min. 3-letnie doświadczenie menedżerskie  w zarządzaniu pracami zespołu sprzedażowego w kanałach B2B i B2C,
    • min. 5-letnie doświadczenie sprzedażowe  w którejś z branż:  wyposażenia wnętrz, materiałów budowlanych, instalacyjnych, wentylacyjnych  lub FMCG (mile widziana branża sanitarna)
    • orientacja na wyniki
    • poparta sukcesami skuteczność działania,
    • efektywna i zgodna z kulturą organizacji współpraca z innymi działami firmy,
    • wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
    • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • umowa o pracę lub kontrakt,
    • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
    • wynagrodzenie składające się z części stałej i prowizyjnej,
    • możliwość współtworzenia wizji rozwoju firmy,
    • możliwość pracy zdalnej w zorganizowanej firmie

    Jeżeli jesteś zainteresowana(y) pracą w Firmie SCHEDPOL prosimy o przesłanie dokumentów klikając przycisk Aplikuj teraz

    Numer telefonu kontaktowy 519 690 075

    W przesyłanych dokumentach prosimy o dołączenie klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na wprowadzenie moich danych osobowych do bazy SCHEDPOL Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka Komandytowa przechowywanie danych osobowych oraz ich przetwarzanie dla potrzeb procesu rekrutacji przez SCHEDPOL Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka Komandytowa zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. ( Dz.U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883)."

    bottom