Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży Multiagencyjnej

GRUPA PZU

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki sprzedaży ubezpieczeń majątkowych i życiowych Grupy PZU w kanale muliagencyjnym

  • Zarządzanie i organizacja pracą podległej struktury sprzedaży – Obszar Sprzedaży Szczeciński MA (Szczecin, Koszalin, Gorzów Wlkp., Zielona Góra)

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników

  • Zgłaszanie inicjatyw zapewniających realizację celów sprzedażowych

  • Organizowanie i udział w cyklicznych spotkaniach z Multiagentami i partnerami biznesowymi

  • Rekomendowanie zmian usprawniających procesy sprzedażowe

  • Zapewnienie odpowiedniego przepływu informacji w podległej strukturze

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży ubezpieczeń, w tym około 3 letnie doświadczenie menedżerskie

  • Bardzo dobra znajomość rynku ubezpieczeń

  • Wiedza poparta sukcesami z zakresu negocjacji handlowych

  • Umiejętność przeprowadzania analiz biznesowych, w tym przygotowywanie materiałów w MS Excel i syntetycznych prezentacji w PowerPoint

  • Umiejętność budowania koalicji i wywierania wpływu

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ekonomiczne i finansowe)

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Przed podpisaniem umowy o pracę złożysz oświadczenie dotyczące braku prawomocnego wyroku za popełnienie umyślnego przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych

  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie

  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU

  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo)