Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

Model Opakowania Sp. z o.o.

Inżynierska 1

Nowa Sól

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie i realizacja strategii sprzedaży w sektorze B2B.

  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych, trwałych relacji z Klientami.

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących potencjału rozwoju sprzedaży, konkurencji, głównych surowców, etc.

  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży.

  • Odpowiedzialność za wyniki zespołu sprzedaży podległych regionów (woj. lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie, dolnośląskie).

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z kluczowymi Klientami.

  • Regularne raportowanie wyników pracy do Zarządu.

Nasze wymagania

  • Etos pracy oparty na samodzielności i chęci brania odpowiedzialności.

  • Doświadczenie w zarzadzaniu strukturami handlowymi, w rozwoju biznesu oraz budowaniu relacji biznesowych w obszarze B2B.

  • Doświadczenie w realizacji projektów sprzedażowych związanych z pozyskiwaniem nowych Klientów i budowaniem rynku.

  • Umiejętność kreowania strategii handlowej połączonej z działaniem zespołu obsługi Klienta.

  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie oraz orientacja biznesowa.

  • Zaawansowane umiejętności negocjacyjne.

  • Proaktywna postawa i umiejętność analitycznego myślenia.

  • Orientacja na wynik oraz aktywne rozwiązywanie problemów.

  • Postawa entuzjastycznego handlowca.

  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat. B).

  • Znajomość mediów cyfrowych.

  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.

  • Wiedza, niekoniecznie potwierdzona doświadczeniem, dotycząca branży poligraficznej / opakowaniowej i / lub produkcji i przetwórstwa papieru będzie niewątpliwym atutem.

To oferujemy

  • Budowanie i prowadzenie własnej kariery jako Menadżera Wysokiego Szczebla w organizacji aspirującej do osiągnięcia pozycji numer jeden na rynku polskim, nagrodzonej przez wydawnictwo Forbes laurem dla drugiego Najlepszego Pracodawcy w 2022, w kategorii produkcja i przetwarzanie surowców.

  • Pracę bazującą na najnowocześniejszych na świecie rozwiązaniach IT obejmujących proces w całości, także najnowszej generacji maszynach produkcyjnych.

  • Znaczący wpływ na kształtowanie strategii firmy.

  • Swobodę i autonomiczność w pracy na stanowisku umożliwiającym wykorzystanie proaktywnej postawy.

  • Kontynuowanie budowania zespołu sprzedaży.

  • Pełne szkolenie wprowadzające, wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz budżet szkoleniowy dla zespołu.

  • Liczne benefity (m.in. ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie posiłków, Multisport, dofinansowanie kolonii i zimowisk dla dzieci, świąteczne bonusy dwa razy do roku).

  • Indywidulany system wynagrodzenie i premii oparty na realizacji celów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne dla dzieci

Obszar za który będziesz odpowiedzialny:

woj. lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie, dolnośląskie

Model Opakowania Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 25 lat, ale nasza historia sięga 1882 roku.

Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie.

Wytwarzamy opakowania spełniające najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane. Działamy w trzech stale rozwijających się zakładach w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli. Obecnie zatrudniamy blisko 900 pracowników. Dołącz do Nas!

Przewiń do profilu firmy