Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży nowych mieszkań

DOLMAT S.A. KOPERNIKA SZESNAŚCIE SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Oleśnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

To rodzinna spółka deweloperska z doświadczeniem w rynku budowlanym sięgającym 30 lat i realizacjami inwestycji we Wrocławiu i w Oleśnicy. W związku z rozpoczynanymi nowymi inwestycjami planujemy poszerzenie swojego zespołu, do którego poszukujemy odpowiedzialnych kandydatów do współpracy na stanowisku:

Dyrektor Sprzedaży raportuje bezpośrednio do Dyrektora Zarządzającego spółki i jest odpowiedzialny za opracowanie, wdrożenie i funkcjonowanie systemu narzędzi i informacji potrzebnych do prowadzenia działań związanych ze sprzedażą i obsługą klientów.

Główne zadania:

  • Bieżąca organizacja i obsługa procesu sprzedaży nowych mieszkań;
  • Weryfikacja i nadzór nad realizacją strategii sprzedaży;
  • Nadzór nad cennikiem, ofertą i nadzór nad ich kompletnością;
  • Udział w tworzeniu i nadzór nad realizacją strategii marketingowych dotyczących inwestycji spółki;
  • Nadzór i odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych;
  • Analiza rynku, analiza konkurencji;
  • Budowa i zarządzanie podległym zespołem pracowników, motywowanie, planowanie rozwoju, wyznaczanie celów, nadzór na realizacją zadań, a także dbałość o standardy pracy;
  • Bieżące raportowanie wyników oraz realizacji założeń przyjętej strategii handlowej;
  • Bieżące monitorowanie efektywności sprzedaży i zespołu;
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Zarządzającym oraz Zarządem Spółki.

Oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym lub podobnym stanowisku w sprzedaży nowych mieszkań;
  • Doświadczenie w budowie i zarządzaniu zespołem sprzedaży;
  • Umiejętność planowania i zarządzania procesami sprzedażowymi;
  • Doświadczenie w pracy z zaawansowanym systemem CRM;
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji i konsekwencja w działaniu;
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu prowadzenia negocjacji;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Dyspozycyjność, gotowość do współpracy w trybie zadaniowym;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Stabilna praca w rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Możliwość realnego wpływu na działalność Spółki i ze względu na umocowanie stanowiska, wejście do ścisłego zespołu kierującego Spółką;
  • Ciekawe wyzwania zawodowe i duża samodzielność w działaniu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z rynkowej podstawy oraz motywującego systemu premiowego;
  • Pakiet narzędzi niezbędnych do pracy w tym laptop, telefon i samochód służbowy.

Prosimy o przesyłanie dokumentów CV zawierających pełne dane personalne, miejsce stałego zamieszkania oraz pełne informacje dotyczące wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy