Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży OZE

ENERGY POWER GROUP sp. z o.o.

6 00080 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie strategii sprzedażowej firmy z zakresu OZE w szczególności Pomp Ciepła i Fotowoltaiki,

  • zarządzanie zespołem Regionalnych Menagerów Sprzedaży w sektorze klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw,

  • analiza, budowanie i wdrażanie procesów zapewniających wysoką efektywność sprzedaży,

  • monitorowanie efektywności działań podległego zespołu,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • utrzymywanie stałych relacji z Klientami firmy,

  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z Klientami,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta,

  • ścisła współpraca z Zarządem firmy.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (marketing, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne),

  • posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą (mile widziane w dziedzinie fotowoltaiki / OZE),

  • umiesz tworzyć długotrwałą strategię biznesową firmy umiesz zarządzać budżetem,

  • potrafisz efektywnie zarządzać zespołem sprzedażowym i wyznaczać mu cele,

  • cechują Cię wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • potrafisz łatwo nawiązywać kontakty i utrzymywać długotrwałe relacje z klientami,

  • jesteś komunikatywny, ambitny i zaangażowany.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy uzależniony od wyników,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków: samochód służbowy klasy D, telefon, laptop,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę na autonomicznym stanowisku,

  • realny wpływ na innowacyjne projekty,

  • wybór formy współpracy: etat / umowa B2B / kontrakt,

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • samochód służbowy