Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży (płytki ceramiczne)

SALES HR

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
Dla naszego klienta – jednego z producentów płytek ceramicznych, szukamy osoby na stanowisko :

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zarządzaniem działu sprzedaży (handlowcy w regionach)
  • Wspieranie handlowców w ich codziennej pracy (również wizyty u klientów)
  • Zwiększanie sprzedaży w poszczególnych kanałach i otwieranie nowych rynków w Polsce
  • Pozyskiwanie kluczowych, dużych klientów
  • Współtworzenie długotrwałej strategii biznesowej firmy
  • Realizacja założeń budżetowych

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Dyrektora Sprzedaży w obszarze materiałów budowlanych / wykończeniowych z udokumentowanymi sukcesami w rozwoju sprzedaży w tym obszarze
  • Bardzo dobre relacje w sieciach handlowych typu DIY (Castorama / Obi / Leroy Merlin / Brico Marche) lub doświadczenie we współpracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonych handlowców
  • Umiejętność dostrzegania szans sprzedażowych, rozwoju rynku
  • Samodzielność oraz kreatywność
  • Duża mobilność (praca z handlowcami i klientami na terenie całej PL)
  • Prawo jazdy kat B

OFERUJEMY

  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę - wynagrodzenie negocjowane bezpośrednio z Zarządem firmy, uzależnione od wiedzy i wniesionych wartości
  • Dodatkowe bardzo konkretne premie za obrót
  • Niezbędne narzędzia pracy : samochód służbowy (klasa średnia wyższa), laptop, telefon, pokrycie kosztów noclegów, etc
  • Praca w systemie pracy zdalnej z 1x w miesiącu wizytą w centrali firmy, z wyjazdami po PL
  • Płaską strukturę i bardzo ciekawe wyzwania na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne