Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

VECTOR SOLUTIONS sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie oraz realizacja strategii sprzedaży produktów i usług na rynku telekomunikacyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem Operatorów GSM

  • Nadawanie kierunku rozwoju biznesu

  • Monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji w celu podnoszenia efektywności sprzedaży

  • Planowanie i realizacja budżetu sprzedażowego

  • Budowanie i wzmacnianie relacji z kluczowymi klientami

  • Dbanie o rozwój i motywowanie podległych zespołów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowiskach zarządczych w dziale sprzedaży w branży nowych technologii i w relacjach z klientami B2B

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań systemowych, software oraz usług (integracja rozwiązań)

  • Umiejętność definiowania długoterminowej strategii biznesowej i wyznaczania kierunków rozwoju

  • Umiejętność tworzenia planów biznesowych i wdrażania modeli sprzedażowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • Rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Gotowość do relokacji/częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • Praca w firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej

  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu

  • Duża samodzielność działania

  • Współpraca z międzynarodowym środowiskiem technologicznym

  • Współpraca z ekspertami i entuzjastami z różnych obszarów

  • Niekorporacyjne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • świętowanie jubileuszy

  • webinary well-being

  • hybrydowy model pracy

  • zespół muzyczny