Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Sprzedaży

  • pomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 17.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SIMA Consulting to Twój zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Do grona naszych doradców należą także eksperci zajmujący się zagadnieniami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych czy naliczania wynagrodzeń. Wszystko to pozwala nam kompleksowo realizować zlecane nam przez Klientów zadania związane z rekrutacją, doradztwem personalnym i innymi obszarami HR, a co najważniejsze – proponować innowacyjnie i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

    Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Polska

    Zadania:

    • zarządzanie i organizowanie sieci sprzedaży,
    • planowanie i realizacja założonego rocznego budżetu
    • utrzymywanie i rozwój struktur sprzedaży,
    • nadzór nad akcjami reklamowo-promocyjnymi,
    • planowanie działań w zakresie rozwoju firmy,
    • podnoszenie standardów obsługi klienta,
    • rozwój karier zawodowych podległego zespołu.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • minimum trzyletnie doświadczenie w zarządzaniu siecią placówek z branży finansowej,
    • doświadczenie w zarządzaniu grupą minimum 20 osób.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę (lub w formie dostosowanej do wymagań Kandydata),
    • możliwość rozwoju kompetencji w ramach dużej struktury kapitałowej,
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon i komputer służbowy),
    • prywatną opiekę medyczną (w standardzie premium).

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, za pomocą przycisku Aplikuj!