Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży

Meester Group Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków:

  • Tworzenie strategii sprzedaży

  • Optymalizacja procesów sprzedażowych

  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż i obsługę Klienta

  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych

  • Budowanie i świadome kształtowanie wizerunku firmy w relacjach B2B

  • Analiza rynku oraz konkurencji

  • Tworzenie planów sprzedażowych

  • Budowa długotrwałych relacji z Kontrahentami oraz Klientami

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Zapewnienie rozwoju zasobów ludzkich na potrzeby realizacji sprzedaży i rozwoju zgodnego ze strategią firmy

  • Bieżące zwiększanie efektywności i wydajności obsługiwanych procesów biznesowych

  • Kontrola wszystkich czynności związanych z procesami handlowymi

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Raportowanie i współpraca z Zarządem

Nasze wymagania

Oczekujemy:

Znajomości j. Angielskiego w mowie i piśmie

Doświadczenia w zakresie współpracy z sieciami handlowymi

Zdolności organizacyjnych, nastawienia na wyniki, umiejętności analitycznych

Zaangażowania oraz pozytywnego nastawienia do pojawiających się wyzwań

Doświadczenia w zarządzaniu zespołem

Dyspozycyjności

To oferujemy

Oferujemy:

Intensywną, ambitną pracę pełną wyzwań i pozbawioną monotonii

Telefon, laptop

Możliwość realizacji własnych pomysłów

Uczciwość i szacunek

Wysoce samodzielne stanowisko

Mocny wpływ na wizję i kierunki rozwoju

Ubezpieczenie grupowe

Nowoczesne biuro, darmowy parking

O nas

Meestergroup Sp. z o.o., prężnie rozwijająca się firma, właściciel marek Mark Adler i Huzaro najbardziej rozpoznawalnego brandu w kategorii mebli gamingowych w Polsce. Poszukuje osoby na stanowisko Dyrektora Sprzedaży.

Posiadamy ambitne plany na kolejne lata, jeśli chcesz być częścią naszej firmy i wspólnie tworzyć coś wyjątkowego to zapraszamy do nas.