Logo Pracuj.pl

Dyrektor Sprzedaży Projektowej

Saint-GobainO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i realizacja długoterminowej strategii sprzedaży projektowej Grupy Saint-Gobain
  • stworzenie i zarządzanie zespołem KAMów odpowiedzialnych za wybrane segmenty budownictwa; docelowo objęcie działaniem wszystkie obszary cechujące się dużą dynamiką wzrostu
  • dostosowywanie i sprzedawanie kompletnych rozwiązań odpowiadających na potrzeby klientów, na bazie produktów Saint-Gobain oraz partnerów oferujących produkty komplementarne
  • stosowanie rozwiązań cyfrowych w lepszej i skoordynowanej komunikacji, oraz jako rozwiązanie wspomagające proces inwestycyjny dla rynku i partnerów,
  • aktywna współpraca z poszczególnymi organizacjami Grupy Saint-Gobain w zakresie rozwoju oferty oraz obecności na rynku
  • rozwój bazy klientów inwestorów, architektów zainteresowanych zrównoważonym rozwojem oraz wczesna identyfikacja projektów interesujących dla Saint-Gobain
  • współpraca z biurami architektonicznymi, konstruktorami i inwestorami celem wypracowywania rozwiązań w zgodzie z najnowszymi trendami zrównoważonego rozwoju
  • specyfikacja produktów i rozwiązań Saint-Gobain oraz wsparcie projektów aż do wdrożenia
  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży Grupy Saint-Gobain.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie we współpracy z architektami/projektantami
  • preferowane wykształcenie techniczne (budownictwo/architektura lub kierunki pokrewne)
  • doświadczenie w sprzedaży projektowej, w tym i zarządzanie zespołem handlowym
  • umiejętność budowania zespołów fokusowych i angażowanie osób wokół wspólnego celu
  • umiejętność strategicznego myślenia i budowanie długo-terminowanego planu sprzedaży projektowej
  • znajomość nowoczesnych technik sprzedaży projektowej
  • umiejętność wykorzystania narzędzi cyfrowych w celu monitorowania rynku i planu sprzedażowego, komunikacji jak również wskazywania potencjałów dla obecnego i przyszłego biznesu
  • umiejętność i otwartość do współpracy.

To oferujemy

  • elastyczna forma pracy zdalnej w trybie hybrydowym (biuro w Gliwicach, Okrężna 16)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej w Medicover
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość zakupu akcji SG po preferencyjnej cenie i z dopłatą pracodawcy
  • dostęp do szerokiej gamy programów szkoleniowych Grupy Saint-Gobain
  • szansa na udział w ciekawych projektach i realizację własnych inicjatyw
  • bezpłatna poradnia internetowa
  • samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Saint Gobain in Poland

Jesteśmy centralą korporacyjną Grupy Saint Gobain w Polsce Naszą rolą jest wdrażanie strategii Grupy i adaptowanie jej do lokalnych warunków w obszarach: finansowym, IT, prawnym, personalnym, komunikacyjnym oraz planowania i ​rozwoju Grupy Saint Gobain w kraju. Wspieramy działania wszystkich aktywności biznesowych Saint Gobain w Polsce. Promujemy lokalną współpracę pomiędzy poszczególnymi firmami i dbamy o satysfakcję naszych klientów.

Dołącz do nas!

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 76 krajach i zatrudniamy blisko 170 000 osób. W Polsce posiadamy 20 różnych marek, 24 zakłady i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

Aktualne oferty pracodawcy
Delegatura

Dyrektor Sprzedaży Projektowej, śląskie