Logo Pracuj.pl

Dyrektor Sprzedaży Regionalnej

Klient Pracuj.plO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za wynik finansowy oraz realizację wyznaczonych planów sprzedażowych oraz marketingowych
  • zarządzanie pracą zespołu sprzedażowego
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami
  • zapewnienie atrakcyjności i innowacyjności oferty
  • odpowiedzialność za podnoszenie standardów obsługi klientów oraz sprzedaży
  • generowanie pomysłów na wzrost i rozwój sprzedaży
  • odpowiedzialność za ciągłe badanie i analizę rynku
  • przygotowanie umów handlowych, ofert dla klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych.
  • współpraca z architektami oraz konserwatorami zabytków
  • monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • silna orientacja biznesowa i nastawienie na generowanie zysku
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność
  • doświadczenie w branży budowlanej
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • umiejętność tworzenia strategii sprzedaży i zarządzania sprzedażą
  • umiejętność analizy rynku, pozycjonowania oferty
  • umiejętność myślenia strategicznego
  • umiejętności managerskie, w szczególności planowania, organizowania i zarządzania zespołem
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem
  • wykształcenie wyższe
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • interesującą pracę na samodzielnym kierowniczym stanowisku
  • umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szansę na realizację własnych pomysłów
  • możliwość rozwoju zawodowego

Etapy rekrutacji

1

Nasi rekruterzy dokonują wstępnej selekcji CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca analizuje i ocenia Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Do procesu rekrutacji szczególnie zapraszamy osoby z województw: śląskiego i małopolskiego.

Producent materiałów dla budownictwa poszukuje kandydatów na stanowisko: Dyrektor Sprzedaży Regionalnej (teren całego kraju Polska).

Dyrektor Sprzedaży Regionalnej, małopolskie