Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży Regionalnej

Klient Pracuj.pl

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za wynik finansowy oraz realizację wyznaczonych planów sprzedażowych oraz marketingowych

  • zarządzanie pracą zespołu sprzedażowego

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami

  • zapewnienie atrakcyjności i innowacyjności oferty

  • odpowiedzialność za podnoszenie standardów obsługi klientów oraz sprzedaży

  • generowanie pomysłów na wzrost i rozwój sprzedaży

  • odpowiedzialność za ciągłe badanie i analizę rynku

  • przygotowanie umów handlowych, ofert dla klientów oraz prowadzenie negocjacji handlowych.

  • współpraca z architektami oraz konserwatorami zabytków

  • monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • silna orientacja biznesowa i nastawienie na generowanie zysku

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność

  • doświadczenie w branży budowlanej

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • umiejętność tworzenia strategii sprzedaży i zarządzania sprzedażą

  • umiejętność analizy rynku, pozycjonowania oferty

  • umiejętność myślenia strategicznego

  • umiejętności managerskie, w szczególności planowania, organizowania i zarządzania zespołem

  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem

  • wykształcenie wyższe

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • interesującą pracę na samodzielnym kierowniczym stanowisku

  • umowę o pracę

  • motywacyjny system wynagrodzenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szansę na realizację własnych pomysłów

  • możliwość rozwoju zawodowego

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonują wstępnej selekcji CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca analizuje i ocenia Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Do procesu rekrutacji szczególnie zapraszamy osoby z województw: śląskiego i małopolskiego.

Producent materiałów dla budownictwa poszukuje kandydatów na stanowisko: Dyrektor Sprzedaży Regionalnej (teren całego kraju Polska).

Przewiń do profilu firmy