Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor sprzedaży regionalnej

VIREWALL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osób do obsługi regionu: północno-zachodniego; południowo-zachodniego; południowego; wschodniego; północnego.

  • aktywne pozyskiwanie i obsługę Klientów,

  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami,

  • koordynację przygotowania ofert handlowych, w tym prowadzenie uzgodnień i negocjacji z klientami,

  • przygotowywanie i prowadzenie różnorodnych działań sprzedażowych,

  • skuteczną realizację planów sprzedażowych,

  • analiza rynku oraz wdrażanie regionalnej strategii sprzedaży,

  • monitorowanie rynku oraz trendów technologicznych w oczyszczaniu i sterylizacji powietrza oraz powierzchni,

  • monitorowanie raportów zanieczyszczeń powietrza oraz jego wpływu na organizm ludzki i gospodarkę,

  • budowanie pozytywnego wizerunku marki w VireWall Polska.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B,

  • znajomość rynku biznesowego danego regionu,

  • wiedza i doświadczenie z zakresu sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych,

  • budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych,

  • umiejętność efektywnego planowania działań handlowych i analizy potrzeb Klienta biznesowego,

  • znajomość nowoczesnych narzędzi zarządzania sprzedażą,

  • zorientowanie na realizację wyznaczonego celu,

  • umiejętności komunikacji interpersonalnej.

To oferujemy

  • umowa B2B,

  • duża samodzielność i elastyczność działania w pracy,

  • pracę w środowisku, w którym liczą się realne efekty działań,

  • szerokie możliwości rozwoju, także w innych działach firmy lub w komunikacji na rynkach zagranicznych.

Rejony miejsca pracy:

  • Region północno-zachodni: woj. zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie.

  • Region południowo-zachodni: woj. dolnośląskie, opolskie.

  • Region południowy: woj. śląskie, małopolskie.

  • Region wschodni: woj. lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie.

  • Region północny: woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie.

Jesteśmy firmą, której misją jest, tworzenie stref bezpiecznego powietrza. Zanieczyszczenie powietrza jest co raz większym problemem we wszystkich obszarach funkcjonowania człowieka. Przebywając w domu, w pracy, a także na otwartej przestrzeni narażeni jesteśmy na wiele różnych patogenów i co raz większą ilość smogu w powietrzu, co przekłada się na zdrowie i funkcjonowanie ludzi.

Jeżeli i Ty widzisz i rozumiesz narastający problem, oraz chcesz zaangażować się w tworzenie stref bezpiecznego i zdrowego powietrza, zaaplikuj do nas.

Przewiń do profilu firmy