Logo Pracuj.pl

Dyrektor Sprzedaży Regionu Dolnośląskiego

Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie kierowanie całokształtem działalności podległego Działu Sprzedaży
  • Nadzór nad realizacją planów sprzedażowych w regionie
  • Racjonalna organizacja pracy podległego zespołu
  • Udział w planowaniu wielkości sprzedaży przez region
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Udział w wydarzeniach / akcjach promujących ofertę Spółki
  • Prowadzenie obowiązującej sprawozdawczości, w tym dokumentacji sprzedażowej

Nasze wymagania

  • Znajomość branży rolniczej, w szczególności związanej z hodowlą bydła i trzody chlewnej (wykształcenie zootechniczne lub rolnicze będzie atutem)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa programów pakietu Office

To oferujemy

  • Umowa o pracę – etat
  • Wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon komórkowy, samochód służbowy, notebook / tablet)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników
  • Stabilna praca w zespole ambitnych ludzi
  • Duża swoboda działania i możliwość rozwoju

Dyrektor Sprzedaży Regionu Dolnośląskiego, opolskie