Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży Regionu Zachód

Sto Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym obejmującym województwa: wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie i opolskie;

  • Analiza procesów sprzedażowych w oparciu o cele regionu i dostępne dane;

  • Analiza możliwości rozwoju rynku w oparciu o bazę klientów STO, klientów potencjalnych i dostępne bazy danych;

  • Monitoring trendów rynkowych i ich implementacja w codziennej pracy;

  • Monitoring działań konkurencji;

  • Tworzenie bazy i pozyskiwanie nowych podmiotów współpracujących z STO (architekci, projektanci, inwestorzy, wykonawcy);

  • Optymalna realizacja budżetu marketingowego i narzędzi marketingowych vs. zwrot z inwestycji;

  • Budowanie świadomości marki w oparciu o budżet i narzędzia dostarczone przez współpracujące działy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 5 lat sprzedaży na rynku inwestycji budowlanych, min. 3 lata na stanowisku kierowniczym;

  • Znajomość rynku chemii budowlanej;

  • Wykształcenie wyższe mile widziane techniczne;

  • Dobra znajomość rynku inwestycyjnego we Wrocławiu, Poznaniu (zachodnia części Polski);

  • Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientem;

  • Mile widziane doświadczenie w dystrybucji bezpośredniej w branży materiałów budowlanych;

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego;

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne;

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem;

  • Stabilny i przejrzysty system wynagradzania: płacę podstawową plus możliwą do osiągniecia atrakcyjną prowizję w oparciu o wyniki sprzedażowe regionu;

  • Atrakcyjny pakiet socjalny: opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie na życie, bonusy okolicznościowe;

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach produktowych i sprzedażowych;

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej i miłej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

Firma Sto Sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od 1996 roku. Jesteśmy częścią Grupy o międzynarodowym zasięgu przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnych wartości. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości systemów ociepleniowych, powłok elewacyjnych, tynków oraz farb.

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku Dyrektora Sprzedaży Regionu Zachód.

Przewiń do profilu firmy