Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Sprzedaży - Rozwiązania IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-08-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Greeneris Sp. z o.o.

Greeneris sp. z o.o. specjalizuje się w rozwiązaniach zaawansowanych technologii informatycznych, mobilnych i bezpieczeństwa IT. Dostarcza rozwiązania łączące w sobie wiele elementów z różnych dziedzin technicznych i biznesowych.

Firmę Greeneris tworzą osoby o bogatym doświadczeniu zawodowym z różnych obszarów rynku. Doświadczenia i wiedza wyniesione z największych korporacji międzynarodowych pozwalają nam na oferowanie usług i rozwiązań dla firm z różnorodnych obszarów rynku. Dostarczamy rozwiązania bazując na najlepszych praktykach i standardach dostępnych na rynku.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Prowadzenie rozmów biznesowych dotyczących rozwiązań znajdujących się w portfolio firmy w tym prowadzenie prezentacji sprzedażowych, pokazów rozwiązań dla technologii IT i mobilnych w oparciu o rozwiązania firm światowych liderów IT. W szczególności poszukujemy osób z wiedzą w obszarze bezpieczeństwa IT wraz z wprowadzaniem nowego innowacyjnego z dużym potencjałem sprzedażowym  rozwiązania bezpieczeństwa w obszarze Endpoint Protection. Jest to samodzielelne stonowisko, dzięki czemu można wykazać się kreatywności i dynamiką działania. Oferujemy ustawiczne podnoszenie kwalifikacji i pracę w szybko zmieniających się warunkach rynkowych pełną ciekawych wyzwań.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży informatycznej, telekomunikacyjnej lub telefonii komórkowej
  • Wykształcenie wyższe (wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość zagadnień związanych z technologiami IT, chmurowymi, mobilnymi
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych oraz negocjowania umów
  • Umiejętność pozyskiwania klientów i budowania relacji
  • Kreatywność i samodzielność w kontaktach z klientem
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego min. w czytaniu broszur handlowych
  • Asertywność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju
  • Pracę w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole
  • Wsparcie wykwalifikowanych inżynierów przy ofertowaniu i prezentacjach technicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe, a zmienne z wysokim potencjałem uzależnione od osiąganych rezultatów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się