Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży – Samochody Osobowe

Ford Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Taśmowa 7, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Ford Polska Sp. z o.o.

Taśmowa 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca i zarządzanie siecią autoryzowanych dilerów Forda

  • Tworzenie i wdrażanie całości strategii produktowej, programowej i sprzedaży samochodów osobowych w Polsce, prowadzenie działań wspierających realizację strategii biznesowej Spółki

  • Współtworzenie planów sprzedaży i odpowiedzialność za ich realizację

  • Optymalizacja procesów sprzedażowych

  • Bieżąca analiza rynku i działań konkurencji

  • Opracowywanie budżetów sprzedażowych i odpowiedzialność za ich realizację

  • Stawianie i rozliczanie celów podległym Pracownikom

  • Rozwój i odpowiedzialność za efektywność podległego zespołu sprzedaży

  • Cykliczne raportowanie wyników sprzedaży

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu podniesienia efektywności działań sprzedażowych

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w celu stworzenia i wdrożenia nowych kanałów sprzedaży

  • Czynny udział w tworzeniu, analizie i kontroli budżetów marketingowych

  • Współpraca z agencjami marketingowymi w zakresie tworzenie strategii komunikacji samochodów osobowych

  • Współpraca z Ford of Europe w zakresie sprzedaży samochodów osobowych

  • Udział w projektach centralnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży motoryzacyjnej (min. 5 lat)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenie w negocjacjach handlowych poparte wynikami

  • Doświadczenie w zarządzaniu siecią dilerską i działań jakościowych

  • Doświadczenie w budowaniu strategii produktowej, marketingowej i sprzedażowej

  • Doświadczenie w pracy z centralą europejską

  • Umiejętność budowania długotrwałej relacji biznesowej i dbania o wizerunek firmy

  • Wiedza z obszarów analityki, e-sprzedaży oraz marketingu

  • Zaangażowanie, samodzielność i efektywność w działaniu

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy i wyznaczania priorytetów

  • Silna motywacja i zorientowanie na osiągnięcie założonych celów

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Odpowiedzialną i pełną pracy wyzwań w międzynarodowej firmie

  • Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego i możliwości rozwoju kariery

  • Wpływ na politykę firmy oraz możliwość kreowania i wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów

  • Pakiet standardowo oferowanych pracownikom benefitów oraz samochód służbowy

Ford Polska Sp. z o. o

Przewiń do profilu firmy