Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyrektor Sprzedaży Sieci Zewnętrznej

Antal Banking&Insurance

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Gdańsk

Gdańsk

Dla dynamicznie rozwijającego się klienta z branży ubezpieczeniowej, poszukuję osoby na stanowisko:

Numer ref.: /102/10/2021/GW
Twoje obowiązki:
  • zarządzanie kanałem sprzedaży multiagencyjnej;
  • zarządzanie rekrutacją i rozbudową sieci parterów biznesowych;
  • planowanie strategii krótko i długoterminowej sprzedażowej firmy;
  • zarządzanie zespołem Menadżerów oraz wsparciem back-office;
  • monitorowanie poziomu sprzedaży;
  • przyczynianie się do ciągłego rozwoju firmy.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w zarządzaniu zewnętrznymi strukturami sprzedażowymi w branży ubezpieczeń (preferowane wcześniejsze doświadczenie w roli dyrektora kanału multiagencyjnego);
  • otwartość do pracy mobilnej i częstych podróży służbowych;
  • dynamizm i charyzmatyczne podejście do pracy z zespołem;
  • umiejętność analizy procesów, wyciągania wniosków i wprowadzania nowych rozwiązań/strategii;
  • relacyjność oraz otwartość do reprezentowania firmy;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność;
  • pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • wysokie i decyzyjne stanowisko w strukturach firmy;
  • możliwość pracy blisko Zarządu;
  • pakiet benefitów (karta multisport, samochód, laptop, telefon służbowy);
  • opiekę medyczną.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne