Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży

SOLAR GROUP sp. z o.o.O firmie

5 00013 000 / mies. (zal. od umowy)
  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Zakres obowiązków:

-Zarządzanie, oraz tworzenie zespołów sprzedażowych

-Planowanie i organizacja pracy podległego personelu

-Współtworzenie strategii handlowej firmy

-Realizacja planów sprzedażowych

-Szkolenia indywidualne, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu

-Bieżący nadzór nad jakością i efektywnością pracy podległych pracowników

-Systematyczna analiza oraz raportowanie wyników pracy

-Zarządzanie bazami klientów -Bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

-minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży, oraz w jej zarządzaniu

-doskonała organizacja pracy, umiejętność planowania, oraz zdolności analityczne

-wykształcenie wyższe

-znajomość pakietu Office

-Prawo jazdy kat. B

-Umiejętność pracy pod presją czasu

-Ponad przeciętne zdolności negocjacyjne

Co oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

-bardzo wysokie prowizje

-auto służbowe i nowoczesne narzędzia pracy

-stabilność dużej organizacji

-energiczny zespół

-pełne wsparcie w okresie wdrożeniowym

-pakiet szkoleń rozwojowych i branżowych

-szybka ścieżka decyzyjna

-własny budżet

-szeroki wachlarz produktów i usług

-najbardziej rozwojowa branża w Polsce

-prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Ogłoszenie archiwalne