Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor sprzedaży

ESPIR S.C.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami mającymi na celu budowanie nowych sklepów internetowych marki na rynkach zagranicznych oraz ich późniejszy nadzór,

  • kształtowanie strategii sprzedażowej, budżetów i polityki rozwoju w kanałach e- commerce nowych jak i bieżących w tym opracowywanie strategii sprzedaży polegającej na ustalaniu celów i planów działu handlowego (B2B, B2C),

  • współtworzenie polityki cenowej i produktowej,

  • umacnianie i rozwijanie długofalowych relacji handlowych z obecnymi klientami oraz partnerami,

  • czynny udział w tworzeniu, analizie i kontroli budżetów marketingu e-commerce,

  • ścisła współpraca z agencją reklamową będącą partnerem spółki,

  • budowanie zespołu prowadzącego działania sprzedażowe poprzez pozyskiwanie nowych klientów i rynków zbytu,

  • współtworzenie polityki płacowo-premiowej w oparciu o KPI,

  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji,

  • cykliczne raportowanie postępów wdrażania/rozwoju do Zarządu,

  • dbanie o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie menedżerskie w zarządzaniu pracami zespołu sprzedażowego w obszarze OMNICHANNEL

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne,

  • doświadczenie związane z handlem zagranicznym,

  • praktyczną wiedzę w zakresie tworzenia oraz realizacji budżetów kosztowych podległego obszaru,

  • wiedzę z obszarów analityki, e-sprzedaży oraz marketingu internetowego,

  • Znajomość mechanizmów, dobrych praktyk i nowych trendów w e-commerce,

  • umiejętność analitycznego myślenia, zarządzania zespołem, rozwiązywanie problemów, negocjacyjne, interpersonalne, planowanie oraz organizacja własnego czasu pracy,

  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • w pełni samodzielne stanowisko pracy,

  • stabilne zatrudnienie w solidnej ale stale rozwijającej się firmie,

  • formę zatrudnienia do uzgodnienia (UOP, kontrakt menedżerski lub umowa B2B),

  • szeroki i ambitny zakres obowiązków, w tym rozwój zawodowy poprzez udział w projektach

  • wynagrodzenie podstawowe (zależne od doświadczenia) + system premiowy oparty na zasadach KPI,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • szkolenia, konferencje,

  • przyjazną atmosferę, fantastyczny zespół międzynarodowy, a także niekorporacyjne relacje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

ESPIR S.C.

Jeżeli nie boisz się podjąć wyzwania, chcesz budować i zarządzać strategią sprzedaży e-commerce na rynkach zagranicznych w branży fashion, To czekamy właśnie na Ciebie.

OMBRE to marka odzieży męskiej, którą tworzymy już od 12 lat, z zespołem ludzi pełnych pasji i zaangażowania, obecnie w związku z intensywnym rozwojem naszych sklepów e-commerce na rynkach zagranicznych prowadzimy rekrutację na stanowisko Dyrektora Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy