Logo Pracuj.pl

Dyrektor Sprzedaży

Klient Pracuj.plO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie rozproszonym regionem sprzedaży, w którym pracuje kilkunastu handlowców
  • Realizacja strategii i celów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu małą (do 20 osób) rozproszoną strukturą sprzedaży- minimum 2 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu siecią, która sprzedaje usługi dla biznesu -B2B- minimum 2 lata
  • Umiejętność wdrażania zmian w sieci handlowej
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę dla lidera w swojej branży
  • Umowę o pracę (część stała oraz prowizje i premie)
  • Auto służbowe
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie

Firma z branży Nowych Technologii poszukuje Dyrektora Sprzedaży.

Dyrektor Sprzedaży, śląskie