Oferta pracy

Dyrektor Sprzedaży

SIMA Consulting Sp. z o.o.

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Nasz klient to niemiecki producent wysokiej klasy elektronarzędzi. Firma na całym świcie zatrudnia 2000 pracowników.

Do polskiego oddziału dystrybucyjnego poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektora Sprzedaży

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie sprzedażą w kanale nowoczesnym oraz tradycyjnym

  • zarządzanie 7 osobowym zespołem regionalnych przedstawicieli handlowych

  • dbałość o rozwój podległych pracowników

  • angażowanie podległych pracowników do dzielenia się swoimi pomysłami na rozwój organizacji

  • odpowiedzialność za wyniki zespołu sprzedaży podległych regionów

  • kreowanie realizacja strategii sprzedaży w sektorze B2B.

  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych, trwałych relacji z kluczowymi klientami

  • wsparcie przedstawicieli handlowych w negocjacjach z klientami

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących potencjału rozwoju sprzedaży oraz produktów oferowanych przez firmy konkurencyjne

  • Inicjowanie i podejmowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży krajowej

  • regularne raportowanie wyników pracy do Zarządu

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w zarzadzaniu zespołem w strukturze rozproszonej

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym- mile widziane w branży budowlanej

  • duża samodzielność i chęci brania odpowiedzialności

  • doświadczenie w realizacji projektów sprzedażowych związanych z pozyskiwaniem nowych Klientów i budowaniem rynku

  • wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie oraz orientacja biznesowa

  • wysokie umiejętności negocjacyjne

  • proaktywna postawa i umiejętność analitycznego myślenia

  • orientacja na wynik oraz aktywne rozwiązywanie problemów

  • prawo jazdy kat. B.

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie stałe + premia miesięczna uzależniona od wyników sprzedaży

  • premia roczna uzależniona od wyniku rocznego

  • samochód służbowy klasy BMW x3/ Audi A4- również do użytku prywatnego

  • ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie od karty multisport

  • pełne wdrożenie oraz wsparcie przełożonego

SIMA Consulting, zespół headhunterów i handlowców, który od 7 lat rekrutuje managerów, ekspertów i specjalistów na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy