Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Sprzedaży

Sumin D.Czabańska W. Czabański i Wspólnicy Sp.j.

15A

Świerkówki (pow. obornicki)

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad rozwojem dystrybucji w kanale tradycyjnym i nowoczesnym.

  • Pozyskiwanie nowych klientów i negocjowanie umów handlowych.

  • Realizacja ustalonych celów.

  • Rekomendowanie rozwiązań pozwalających zwiększyć wielkość sprzedaży.

  • Budowanie i efektywne zarządzanie zespołem sprzedażowym.

  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży oraz polityki cenowej.

  • Wprowadzanie do sprzedaży nowych rozwiązań produktowych.

  • Współpraca z Działem Marketingu i BOK.

  • Aktywna praca w terenie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Min. 5 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Kontaktowość, entuzjazm i energia do pracy.

  • Wysokie zdolności negocjacyjne, przedsiębiorczość,

  • Motywacja do rozwoju osobistego.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży ogrodniczej, rolniczej.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w prężnie działającej firmie.

  • Możliwość udziału w ambitnym i ciekawym projekcie.

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

  • Motywujący system wynagrodzeń w tym premie.

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Profesjonalne narzędzia pracy.

  • Pakiety socjalne.

  • Pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

  • Pośrednie narzędzia takie jak: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop itp.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

„Sumin” D. Czabańska, W. Czabański i wspólnicy sp. j. jest od ponad 30 lat jedenym z czołowych dostawców produktów hobby dla rynku ogrodniczego takich jak: środki ochrony roślin, nawozy, produkty biobójcze, podłoża, mieszanki trawnikowe. W codzienniej realizacji celów, przyświeca nam misja firmy:

„Troszczymy się o rośliny, zapewniając naszym klientom nowoczesne, innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dla ogrodu.Nasze wartości budujemy poprzez innowacje, efektywny serwis a także niebagatelną jakość produktów.

Bo Sumin to tradycja, przyszłość i nowoczesność.”

Przewiń do profilu firmy

Oferty zawierające CV i list motywacyjny wraz ze zdjęciem prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj.